Kiten

Navštívil/a som
Pridať hodnotenie

Počet obyvateľov: 1 018
Región: Oblasť Burgas | Počet obyvateľov: 1 018

Moderné mestečko nesie svoje meno naozaj hrdo. Nachádza sa približne 60 kilometrov od Burgasu a je plné krásnych rodinných domov a leží na mierne vyvýšenom polostrove. Výhody pre návštevu Kitenu sú jednoznačne: krásne pieskové pláže - tie sa nachádzajú ako na severe Kitenu, tak na jeho juhu, rušný nočný život a množstvo diskoték, vodných športov, potápania, či jachtingu.

Kiten sa rozprestiera ako malý klenot pozdĺž pobrežia Čierneho mora medzi dvoma mestskými centrami: Tzarevom, vzdialeným 10 kilometrov a Primorskom, vzdialeným iba 5 kilometrov. Nakoľko je to malé mestečko, historické pamiatky sa tu veľmi nenachádzajú, a nie je tu dokonca ani námestie. Ceny sú porovnateľné s našimi a je tu množstvo stánkov s rýchlym občerstvením ponúkajúcim typické bulharské grilované mäsá a údeniny. Ak by ste sa chceli trošku viac porozhliadnuť v okolí, určite si urobte výlet do Sozopolu alebo Primorska, nachádzajú sa veľmi blízko.

Každý návštevník Kitenu je veľmi rýchlo uveličený miernym podnebím, nedotknutou prírodou a vrelou pohostinnosťou domácich.
Výlety cestovateľov


Bulharsko - Kiten 2013

  • 7670
  • 0

  • 27. 06. 2013 - 09. 07. 2013


Všetky výlety z mesta Kiten (1)

Surf camp Azores

Surf camp Azores

Potrebuješ sa niečo opýtať ostatných cestovateľov?

Alebo máš super fotky z mesta Kiten?

Vytvor si profil a pridaj ich práve sem!Ak nemáš facebook, pokračuj na klasickú registráciu.
Tu som bol

Navštívili